Hastane Bilgileri

A Tıp Merkezi
A Tıp Merkezi

Ayrıntılı Hastane Bilgileri

Özel Alternatif Tıp Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi A Tıp Merkezi, sağlık sektöründe faaliyet gösterme hedefiyle, ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi hizmetleri sunmak üzere 1997 yılında Zonguldak’ta kuruldu. Yönetim Kurulu Başkanlığı, kurucu ortak olarak şirkette görev alan Dr. B. Vecdi Bayramoğlu tarafından yürütülmektedir. Şirketin adı Alternatif Tıbbı çağrıştırsa da, kuruluş aşamasında bu ismin seçilmesindeki asıl neden kamu hastanelerine alternatif olabilecek hizmet sunumunda nitelikli bir sağlık kuruluşu yaratmanın hedeflenmiş olmasıydı. Özel Alternatif Tıp Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, özel sektör yatırımlarının oldukça az olduğu Zonguldak ilinde, istihdam ve katma değer yaratarak sektöründe öncü kuruluş olmayı, sürekli gelişim ve büyüme trendi ile de hizmet sunumunda liderliği hedeflemektedir.


Anlaşmalı Kurumlar

Hastanenin anlaşmalı olduğu kurumlara ait bilgiler veritabanımızda bulunamadı. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tıklayın.



Muayene Ücretleri

A Tıp Merkezi Muayene Ücretleri, Doğum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tıklayın.




TAGLAR: A Tıp MerkeziA,  Tıp,  Merkezi,   ZonguldakMerkez(0372) 252 46 45doğum paketimuayene ücretimuayene ücretleriBelediyeBulvarıNo:39AcılıkÖzel,  Alternatif,  Tıp,  Hizmetleri,  Sanayi,  Ticaret,  Anonim,  ŞirketiA,  Tıp,  Merkezi,  sağlık,  sektöründe,  faaliyet,  gösterme,  hedefiyle,  ayakta,  ve,  yatarak,  teşhis,  ve,  tedavi,  hizmetleri,  sunmak,  üzere,  1997,  yılında,  Zonguldakta,  kurulduYönetim,  Kurulu,  Başkanlığı,  kurucu,  ortak,  olarak,  şirkette,  görev,  alan,  Dr,  B,  Vecdi,  Bayramoğlu,  tarafından,  yürütülmektedir,  Şirketin,  adı,  Alternatif,  Tıbbı,  çağrıştırsa,  da,  kuruluş,  aşamasında,  bu,  ismin,  seçilmesindeki,  asıl,  neden,  kamu,  hastanelerine,  alternatif,  olabilecek,  hizmet,  sunumunda,  nitelikli,  bir,  sağlık,  kuruluşu,  yaratmanın,  hedeflenmiş,  olmasıydıÖzel,  Alternatif,  Tıp,  Hizmetleri,  Sanayi,  ve,  Ticaret,  Anonim,  Şirketi,  özel,  sektör,  yatırımlarının,  oldukça,  az,  olduğu,  Zonguldak,  ilinde,  istihdam,  ve,  katma,  değer,  yaratarak,  sektöründe,  öncü,  kuruluş,  olmayı,  sürekli,  gelişim,  ve,  büyüme,  trendi,  ile,  de,  hizmet,  sunumunda,  liderliği,  hedeflemektedir,  
Hastane İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
(0372) 252 46 45
Faks Numarası
(0372) 252 45 36
Hastane Adresi
Belediye Bulvarı No: 39 Acılık
Şehir
Zonguldak
İlçe
Merkez
Web Site Adresi
www.atipmerkezi.com
Ziyaretçi İstatistiği
Bu hastane bilgileri 1848221 ziyaretçi tarafından görülmüştür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını


Bunları biliyor muydunuz ?
Değerlendirin
 • Tr-Hastane.Com; kayıtlı 1544 hastane ile Türkiye'nin en büyük sağlık sitesidir. Sitemize hastane kaydı yapmak tamamen ücretsizdir.
 • Tr-Hastane.Com'da yurt çapında faaliyet gösteren toplam 1810 sağlık firması kayıtlıdır. Sitemize firma kaydı yapmak tamamen ücretsizdir.
 • Tr-Hastane.Com'de toplam 74996 doktor kayıtlıdır ve bu rakam her gün artarak çoğalmaktadır. Doktar iseniz acele edin, sitemize kayıt tamamen ücretsizdir...
Hızlı İletişim
Cumhuriyet Mahallesi
Gebze, Kocaeli
 • iletisim@tr-hastane.com
 • @iletisim@tr-hastane.com
 • Skype: Tr-Hastane.Com
Son Mesajlar
 • makaleler faydalı

  Sitenizde kayıtlı makaleler çok faydalı. Tüm arkadaşlarıma, tanıdıklarıma sitenizi öneriyorum.
  5 hafta önce

 • doktor hakkında yorum

  Doktor hakkında yorum yazmak istiyorum ama sitenizde yok!
  6 gün önce

 • şehirlere göre listeleme

  Doktorlar neden çalıştığı şehire göre listelenmemiş, böyle güzel bir sitede tüm ayrıntılar düşünülmeliydi
  10 gün önce

Pzt.
399,827 tekil ziyaretçi
Salı
211,909 tekil ziyaretçi
Çar
278,400 tekil ziyaretçi
Per
327,925 tekil ziyaretçi
Cm.
245,477 tekil ziyaretçi
Cmt
243,825 tekil ziyaretçi
Paz.
431,650 tekil ziyaretçi
Son 7 Günlük Ziyaretçi İstatistiği
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır