Hastane Bilgileri

ÖZEL ANKARA ENDOMER ENDOKRİNOLOJİ MERKEZİ
ÖZEL ANKARA ENDOMER ENDOKRİNOLOJİ MERKEZİ

Ayrıntılı Hastane Bilgileri

Doç. Dr. Ergun ÇETİNKAYA tarafından kurulan Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi, 2008 yılından beri “Pediatrik Endokrinoloji”, “Beslenme ve Diyet” uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir.Ocak 2015 tarihi itibari ile “Erişkin Endokrinoloji” alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi’nde; Çocuk Endokrinolojisi Bölümünde Doç. Dr. Ergun ÇETİNKAYA ve Doç .Dr. Hatice Alev KUTLU (Çocuk Sağlığı-Hastalıkları ve Çocuk Endokrinoloji Uzmanları), Erişkin Endokrinolojisi Bölümünde Prof. Dr. F.Tümay SÖZEN (Endokrinoloji ve Metabolizma Uzmanı), Beslenme ve Diyet Bölümünde Deniz BÜYÜKTAŞLI (Beslenme ve Diyet Uzmanı), insülin pompası konusunda eğitimli hemşireler Özlem DENİZ ve Cansu YÜCEL ile hizmet verilmektedir.

Merkez, yaklaşık 350 m2 büyüklüğündedir. İçerisinde bekleme salonu, doktor odaları, diyetisyen odası, hemşire odası, kan alma odası, hasta gözlem odası, acil müdahale odası, eğitim odası, çocuk oyun odası, arşiv odası, tıbbi atık odası bulunmaktadır. Bina 2 katlı olarak planlanmış olup hastaların en rahat edecekleri biçimde organize ve tefriş edilmiştir.Ayrıca, ilgili uzmanlık alanlarındaki gelişmeler takip edilerek Endomer News bülteni, 3 aylık yayın olarak, Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi tarafından hazırlanıp yayınlanmakta ve hekimlerimize dağıtılmaktadır.


Anlaşmalı Kurumlar

Hastanenin anlaşmalı olduğu kurumlara ait bilgiler veritabanımızda bulunamadı. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tıklayın.Muayene Ücretleri

ÖZEL ANKARA ENDOMER ENDOKRİNOLOJİ MERKEZİ Muayene Ücretleri, Doğum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tıklayın.
TAGLAR: ÖZEL ANKARA ENDOMER ENDOKRİNOLOJİ MERKEZİ ÖZEL,  ANKARA,  ENDOMER,  ENDOKRİNOLOJİ,  MERKEZİ,   AnkaraÇankaya(0312) 441 66 00doğum paketimuayene ücretimuayene ücretleriYıldızevlerMah4CadRabindranathTagoreCadNo:15BÇankaya-AnkaraDoç,  Dr,  Ergun,  ÇETİNKAYA,  tarafından,  kurulan,  Özel,  Ankara,  Endomer,  Pediatrik,  Endokrinoloji,  Merkezi,  2008,  yılından,  beri,  Pediatrik,  Endokrinoloji,  Beslenme,  ve,  Diyet,  uzmanlık,  alanlarında,  hizmet,  vermektedirOcak,  2015,  tarihi,  itibari,  ile,  Erişkin,  Endokrinoloji,  alanında,  da,  hizmet,  vermeye,  başlamıştırbr,  br,  Özel,  Ankara,  Endomer,  Pediatrik,  Endokrinoloji,  Merkezinde;,  Çocuk,  Endokrinolojisi,  Bölümünde,  Doç,  Dr,  Ergun,  ÇETİNKAYA,  ve,  Doç,  Dr,  Hatice,  Alev,  KUTLU,  Çocuk,  Sağlığı-Hastalıkları,  ve,  Çocuk,  Endokrinoloji,  Uzmanları,  Erişkin,  Endokrinolojisi,  Bölümünde,  Prof,  Dr,  FTümay,  SÖZEN,  Endokrinoloji,  ve,  Metabolizma,  Uzmanı,  Beslenme,  ve,  Diyet,  Bölümünde,  Deniz,  BÜYÜKTAŞLI,  Beslenme,  ve,  Diyet,  Uzmanı,  insülin,  pompası,  konusunda,  eğitimli,  hemşireler,  Özlem,  DENİZ,  ve,  Cansu,  YÜCEL,  ile,  hizmet,  verilmektedirbr,  br,  Merkez,  yaklaşık,  350,  m2,  büyüklüğündedir,  İçerisinde,  bekleme,  salonu,  doktor,  odaları,  diyetisyen,  odası,  hemşire,  odası,  kan,  alma,  odası,  hasta,  gözlem,  odası,  acil,  müdahale,  odası,  eğitim,  odası,  çocuk,  oyun,  odası,  arşiv,  odası,  tıbbi,  atık,  odası,  bulunmaktadır,  Bina,  2,  katlı,  olarak,  planlanmış,  olup,  hastaların,  en,  rahat,  edecekleri,  biçimde,  organize,  ve,  tefriş,  edilmiştirAyrıca,  ilgili,  uzmanlık,  alanlarındaki,  gelişmeler,  takip,  edilerek,  Endomer,  News,  bülteni,  3,  aylık,  yayın,  olarak,  Özel,  Ankara,  Endomer,  Pediatrik,  Endokrinoloji,  Merkezi,  tarafından,  hazırlanıp,  yayınlanmakta,  ve,  hekimlerimize,  dağıtılmaktadır,  
Hastane İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
(0312) 441 66 00
Faks Numarası
(0312) 441 65 00
Hastane Adresi
Yıldızevler Mah. 4.Cad.(Rabindranath Tagore Cad.) No:15/B Çankaya - Ankara
Şehir
Ankara
İlçe
Çankaya
Web Site Adresi
www.ankaraendomer.com
Ziyaretçi İstatistiği
Bu hastane bilgileri 461275 ziyaretçi tarafından görülmüştür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Baş ağrısı, sinir sistemi kaynaklı olarak görülen en yaygın rahatsızlıktır. Dünya genelinde yetişkinlerin yaklaşık yarısı her yıl 1-2 kez baş ağrısı yaşamaktadır. Şiddetli baş ağrıları ile görülen migren, en çok 35-45 yaş arası yetişkinlerde ortaya çıkmaktadır. Dünya yetişkin nüfusunun %4'ü her ay 15 güne varan sürelerde baş ağrısı yaşamaktadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Değerlendirin
 • Tr-Hastane.Com; kayıtlı 1544 hastane ile Türkiye'nin en büyük sağlık sitesidir. Sitemize hastane kaydı yapmak tamamen ücretsizdir.
 • Tr-Hastane.Com'da yurt çapında faaliyet gösteren toplam 1810 sağlık firması kayıtlıdır. Sitemize firma kaydı yapmak tamamen ücretsizdir.
 • Tr-Hastane.Com'de toplam 74996 doktor kayıtlıdır ve bu rakam her gün artarak çoğalmaktadır. Doktar iseniz acele edin, sitemize kayıt tamamen ücretsizdir...
Hızlı İletişim
Cumhuriyet Mahallesi
Gebze, Kocaeli
 • iletisim@tr-hastane.com
 • @iletisim@tr-hastane.com
 • Skype: Tr-Hastane.Com
Son Mesajlar
 • makaleler faydalı

  Sitenizde kayıtlı makaleler çok faydalı. Tüm arkadaşlarıma, tanıdıklarıma sitenizi öneriyorum.
  3 hafta önce

 • doktor hakkında yorum

  Doktor hakkında yorum yazmak istiyorum ama sitenizde yok!
  3 gün önce

 • şehirlere göre listeleme

  Doktorlar neden çalıştığı şehire göre listelenmemiş, böyle güzel bir sitede tüm ayrıntılar düşünülmeliydi
  7 gün önce

Pzt.
327.392 tekil ziyaretçi
Salı
283.186 tekil ziyaretçi
Çar
349.676 tekil ziyaretçi
Per
399.202 tekil ziyaretçi
Cm.
316.754 tekil ziyaretçi
Cmt
315.101 tekil ziyaretçi
Paz.
253.930 tekil ziyaretçi
Son 7 Günlük Ziyaretçi İstatistiği
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır