Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İsmail Tayyar Sönmez
İsmail Tayyar Sönmez (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İsmail Tayyar Sönmez (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İsmail Tayyar Sönmez hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İsmail Tayyar Sönmez iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İsmail Tayyar Sönmez ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İsmail Tayyar Sönmez ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İsmail Tayyar Sönmez ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İsmail Tayyar Sönmez ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İsmail Tayyar Sönmez ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İsmail,  Tayyar,  Sönmez,   Adanaİsmail Tayyar Sönmez Muayene Ücretiİsmail Tayyar Sönmez Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİsmail Tayyar Sönmez Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİsmail Tayyar Sönmez ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİsmail Tayyar Sönmez Hakkında BilgiYorumlarİsmail Tayyar Sönmez KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİsmail Tayyar Sönmez Hakkındaİsmail Tayyar Sönmez Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİsmail Tayyar Sönmez Özgeçmişiİsmail Tayyar Sönmez Randevuİsmail Tayyar Sönmez Muayenehaneİsmail Tayyar Sönmez Muayene Ücretiİsmail Tayyar Sönmez ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİsmail Tayyar Sönmez BulGetirİsmail Tayyar Sönmez NeredeCep Noİsmail Tayyar Sönmez Uzmanıİsmail Tayyar Sönmez Özel Muayeneİsmail Tayyar Sönmez Numarasıİsmail Tayyar Sönmez Nerede Çalışıyorİsmail Tayyar Sönmez GörevliUzmanlıkAileİsmail Tayyar Sönmez Şikayetİsmail Tayyar Sönmez Öneriİsmail Tayyar Sönmez EleştiriHastalıklarıYorumlarİsmail Tayyar Sönmez KimdirSekreterHemşireİsmail Tayyar Sönmez Yeni Bilgileriİsmail Tayyar Sönmez Hakkında BilgiCerrahHekimİsmail Tayyar Sönmez AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİsmail Tayyar Sönmez TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİsmail Tayyar Sönmez Doğum Tarihiİrtibatİsmail Tayyar Sönmez Tedavi OlanlarSağlıkİsmail Tayyar Sönmez Özgeçmişİsmail Tayyar Sönmez BiyografiCerrahisiİsmail Tayyar Sönmez Doktordurİsmail Tayyar Sönmez Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİsmail Tayyar Sönmez TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİsmail Tayyar Sönmez Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,349 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır