Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İsmail Çökük
İsmail Çökük (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İsmail Çökük (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İsmail Çökük hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İsmail Çökük iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İsmail Çökük ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İsmail Çökük ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İsmail Çökük ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İsmail Çökük ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İsmail Çökük ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İsmail,  Çökük,   Adanaİsmail Çökük Muayene Ücretiİsmail Çökük Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİsmail Çökük Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİsmail Çökük ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİsmail Çökük Hakkında BilgiYorumlarİsmail Çökük KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİsmail Çökük Hakkındaİsmail Çökük Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİsmail Çökük Özgeçmişiİsmail Çökük Randevuİsmail Çökük Muayenehaneİsmail Çökük Muayene Ücretiİsmail Çökük ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİsmail Çökük BulGetirİsmail Çökük NeredeCep Noİsmail Çökük Uzmanıİsmail Çökük Özel Muayeneİsmail Çökük Numarasıİsmail Çökük Nerede Çalışıyorİsmail Çökük GörevliUzmanlıkAileİsmail Çökük Şikayetİsmail Çökük Öneriİsmail Çökük EleştiriHastalıklarıYorumlarİsmail Çökük KimdirSekreterHemşireİsmail Çökük Yeni Bilgileriİsmail Çökük Hakkında BilgiCerrahHekimİsmail Çökük AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİsmail Çökük TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİsmail Çökük Doğum Tarihiİrtibatİsmail Çökük Tedavi OlanlarSağlıkİsmail Çökük Özgeçmişİsmail Çökük BiyografiCerrahisiİsmail Çökük Doktordurİsmail Çökük Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİsmail Çökük TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİsmail Çökük Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,344 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır