Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hüseyin Sancar Bozkurt
Hüseyin Sancar Bozkurt (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hüseyin Sancar Bozkurt (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hüseyin Sancar Bozkurt hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hüseyin Sancar Bozkurt iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hüseyin Sancar Bozkurt ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hüseyin Sancar Bozkurt ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hüseyin Sancar Bozkurt ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hüseyin Sancar Bozkurt ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hüseyin Sancar Bozkurt ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hüseyin,  Sancar,  Bozkurt,   AdanaHüseyin Sancar Bozkurt Muayene ÜcretiHüseyin Sancar Bozkurt Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHüseyin Sancar Bozkurt Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHüseyin Sancar Bozkurt ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHüseyin Sancar Bozkurt Hakkında BilgiYorumlarHüseyin Sancar Bozkurt KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHüseyin Sancar Bozkurt HakkındaHüseyin Sancar Bozkurt Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHüseyin Sancar Bozkurt ÖzgeçmişiHüseyin Sancar Bozkurt RandevuHüseyin Sancar Bozkurt MuayenehaneHüseyin Sancar Bozkurt Muayene ÜcretiHüseyin Sancar Bozkurt ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHüseyin Sancar Bozkurt BulGetirHüseyin Sancar Bozkurt NeredeCep NoHüseyin Sancar Bozkurt UzmanıHüseyin Sancar Bozkurt Özel MuayeneHüseyin Sancar Bozkurt NumarasıHüseyin Sancar Bozkurt Nerede ÇalışıyorHüseyin Sancar Bozkurt GörevliUzmanlıkAileHüseyin Sancar Bozkurt ŞikayetHüseyin Sancar Bozkurt ÖneriHüseyin Sancar Bozkurt EleştiriHastalıklarıYorumlarHüseyin Sancar Bozkurt KimdirSekreterHemşireHüseyin Sancar Bozkurt Yeni BilgileriHüseyin Sancar Bozkurt Hakkında BilgiCerrahHekimHüseyin Sancar Bozkurt AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHüseyin Sancar Bozkurt TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHüseyin Sancar Bozkurt Doğum TarihiİrtibatHüseyin Sancar Bozkurt Tedavi OlanlarSağlıkHüseyin Sancar Bozkurt ÖzgeçmişHüseyin Sancar Bozkurt BiyografiCerrahisiHüseyin Sancar Bozkurt DoktordurHüseyin Sancar Bozkurt Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHüseyin Sancar Bozkurt TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHüseyin Sancar Bozkurt Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,249 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır