Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hülya Serinsöz
Hülya Serinsöz (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hülya Serinsöz (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hülya Serinsöz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hülya Serinsöz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hülya Serinsöz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hülya Serinsöz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hülya Serinsöz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hülya Serinsöz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hülya Serinsöz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hülya,  Serinsöz,   AdanaHülya Serinsöz Muayene ÜcretiHülya Serinsöz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHülya Serinsöz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHülya Serinsöz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHülya Serinsöz Hakkında BilgiYorumlarHülya Serinsöz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHülya Serinsöz HakkındaHülya Serinsöz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHülya Serinsöz ÖzgeçmişiHülya Serinsöz RandevuHülya Serinsöz MuayenehaneHülya Serinsöz Muayene ÜcretiHülya Serinsöz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHülya Serinsöz BulGetirHülya Serinsöz NeredeCep NoHülya Serinsöz UzmanıHülya Serinsöz Özel MuayeneHülya Serinsöz NumarasıHülya Serinsöz Nerede ÇalışıyorHülya Serinsöz GörevliUzmanlıkAileHülya Serinsöz ŞikayetHülya Serinsöz ÖneriHülya Serinsöz EleştiriHastalıklarıYorumlarHülya Serinsöz KimdirSekreterHemşireHülya Serinsöz Yeni BilgileriHülya Serinsöz Hakkında BilgiCerrahHekimHülya Serinsöz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHülya Serinsöz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHülya Serinsöz Doğum TarihiİrtibatHülya Serinsöz Tedavi OlanlarSağlıkHülya Serinsöz ÖzgeçmişHülya Serinsöz BiyografiCerrahisiHülya Serinsöz DoktordurHülya Serinsöz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHülya Serinsöz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHülya Serinsöz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,804 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır