Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Cemile Elvin Başaran
Cemile Elvin Başaran (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cemile Elvin Başaran (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Cemile Elvin Başaran hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Cemile Elvin Başaran iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cemile Elvin Başaran ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cemile Elvin Başaran ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cemile Elvin Başaran ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cemile Elvin Başaran ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cemile Elvin Başaran ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Cemile,  Elvin,  Başaran,   AdanaCemile Elvin Başaran Muayene ÜcretiCemile Elvin Başaran Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCemile Elvin Başaran Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCemile Elvin Başaran ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCemile Elvin Başaran Hakkında BilgiYorumlarCemile Elvin Başaran KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCemile Elvin Başaran HakkındaCemile Elvin Başaran Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCemile Elvin Başaran ÖzgeçmişiCemile Elvin Başaran RandevuCemile Elvin Başaran MuayenehaneCemile Elvin Başaran Muayene ÜcretiCemile Elvin Başaran ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCemile Elvin Başaran BulGetirCemile Elvin Başaran NeredeCep NoCemile Elvin Başaran UzmanıCemile Elvin Başaran Özel MuayeneCemile Elvin Başaran NumarasıCemile Elvin Başaran Nerede ÇalışıyorCemile Elvin Başaran GörevliUzmanlıkAileCemile Elvin Başaran ŞikayetCemile Elvin Başaran ÖneriCemile Elvin Başaran EleştiriHastalıklarıYorumlarCemile Elvin Başaran KimdirSekreterHemşireCemile Elvin Başaran Yeni BilgileriCemile Elvin Başaran Hakkında BilgiCerrahHekimCemile Elvin Başaran AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCemile Elvin Başaran TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCemile Elvin Başaran Doğum TarihiİrtibatCemile Elvin Başaran Tedavi OlanlarSağlıkCemile Elvin Başaran ÖzgeçmişCemile Elvin Başaran BiyografiCerrahisiCemile Elvin Başaran DoktordurCemile Elvin Başaran Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCemile Elvin Başaran TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCemile Elvin Başaran Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,111 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır