Doktor Bilgileri

Prof.Dr. İbrahim KarayaylalI
İbrahim Karayaylalı (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İbrahim Karayaylalı (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. İbrahim Karayaylalı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. İbrahim Karayaylalı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İbrahim Karayaylalı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İbrahim Karayaylalı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İbrahim Karayaylalı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İbrahim Karayaylalı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İbrahim Karayaylalı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.İbrahim,  Karayaylalı,   Adanaİbrahim Karayaylalı Muayene Ücretiİbrahim Karayaylalı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİbrahim Karayaylalı Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİbrahim Karayaylalı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİbrahim Karayaylalı Hakkında BilgiYorumlarİbrahim Karayaylalı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİbrahim Karayaylalı Hakkındaİbrahim Karayaylalı Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİbrahim Karayaylalı Özgeçmişiİbrahim Karayaylalı Randevuİbrahim Karayaylalı Muayenehaneİbrahim Karayaylalı Muayene Ücretiİbrahim Karayaylalı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİbrahim Karayaylalı BulGetirİbrahim Karayaylalı NeredeCep Noİbrahim Karayaylalı Uzmanıİbrahim Karayaylalı Özel Muayeneİbrahim Karayaylalı Numarasıİbrahim Karayaylalı Nerede Çalışıyorİbrahim Karayaylalı GörevliUzmanlıkAileİbrahim Karayaylalı Şikayetİbrahim Karayaylalı Öneriİbrahim Karayaylalı EleştiriHastalıklarıYorumlarİbrahim Karayaylalı KimdirSekreterHemşireİbrahim Karayaylalı Yeni Bilgileriİbrahim Karayaylalı Hakkında BilgiCerrahHekimİbrahim Karayaylalı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİbrahim Karayaylalı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİbrahim Karayaylalı Doğum Tarihiİrtibatİbrahim Karayaylalı Tedavi OlanlarSağlıkİbrahim Karayaylalı Özgeçmişİbrahim Karayaylalı BiyografiCerrahisiİbrahim Karayaylalı Doktordurİbrahim Karayaylalı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİbrahim Karayaylalı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİbrahim Karayaylalı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,874 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır