Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ertuğrul Seyrek
Ertuğrul SEYREK (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ertuğrul SEYREK (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Ertuğrul SEYREK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Ertuğrul SEYREK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ertuğrul SEYREK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ertuğrul SEYREK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ertuğrul SEYREK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ertuğrul SEYREK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ertuğrul SEYREK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ertuğrul,  SEYREK,   AdanaErtuğrul SEYREK Muayene ÜcretiErtuğrul SEYREK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErtuğrul SEYREK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErtuğrul SEYREK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErtuğrul SEYREK Hakkında BilgiYorumlarErtuğrul SEYREK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErtuğrul SEYREK HakkındaErtuğrul SEYREK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErtuğrul SEYREK ÖzgeçmişiErtuğrul SEYREK RandevuErtuğrul SEYREK MuayenehaneErtuğrul SEYREK Muayene ÜcretiErtuğrul SEYREK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErtuğrul SEYREK BulGetirErtuğrul SEYREK NeredeCep NoErtuğrul SEYREK UzmanıErtuğrul SEYREK Özel MuayeneErtuğrul SEYREK NumarasıErtuğrul SEYREK Nerede ÇalışıyorErtuğrul SEYREK GörevliUzmanlıkAileErtuğrul SEYREK ŞikayetErtuğrul SEYREK ÖneriErtuğrul SEYREK EleştiriHastalıklarıYorumlarErtuğrul SEYREK KimdirSekreterHemşireErtuğrul SEYREK Yeni BilgileriErtuğrul SEYREK Hakkında BilgiCerrahHekimErtuğrul SEYREK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErtuğrul SEYREK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErtuğrul SEYREK Doğum TarihiİrtibatErtuğrul SEYREK Tedavi OlanlarSağlıkErtuğrul SEYREK ÖzgeçmişErtuğrul SEYREK BiyografiCerrahisiErtuğrul SEYREK DoktordurErtuğrul SEYREK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErtuğrul SEYREK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErtuğrul SEYREK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,045 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır