Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Necmi Çekin
Necmi Çekin (Adana Adli Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Necmi Çekin (Adana Adli Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Necmi Çekin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Necmi Çekin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Necmi Çekin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Necmi Çekin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Necmi Çekin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Necmi Çekin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Necmi Çekin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Necmi,  Çekin,   AdanaNecmi Çekin Muayene ÜcretiNecmi Çekin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNecmi Çekin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNecmi Çekin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNecmi Çekin Hakkında BilgiYorumlarNecmi Çekin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNecmi Çekin HakkındaNecmi Çekin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNecmi Çekin ÖzgeçmişiNecmi Çekin RandevuNecmi Çekin MuayenehaneNecmi Çekin Muayene ÜcretiNecmi Çekin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNecmi Çekin BulGetirNecmi Çekin NeredeCep NoNecmi Çekin UzmanıNecmi Çekin Özel MuayeneNecmi Çekin NumarasıNecmi Çekin Nerede ÇalışıyorNecmi Çekin GörevliUzmanlıkAileNecmi Çekin ŞikayetNecmi Çekin ÖneriNecmi Çekin EleştiriHastalıklarıYorumlarNecmi Çekin KimdirSekreterHemşireNecmi Çekin Yeni BilgileriNecmi Çekin Hakkında BilgiCerrahHekimNecmi Çekin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNecmi Çekin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNecmi Çekin Doğum TarihiİrtibatNecmi Çekin Tedavi OlanlarSağlıkNecmi Çekin ÖzgeçmişNecmi Çekin BiyografiCerrahisiNecmi Çekin DoktordurNecmi Çekin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNecmi Çekin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNecmi Çekin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAdliTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,132 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır