Doktor Bilgileri

Dr. Zafer TanrIverdi
Zafer Tanrıverdi (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zafer Tanrıverdi (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Zafer Tanrıverdi hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Zafer Tanrıverdi iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zafer Tanrıverdi ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zafer Tanrıverdi ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zafer Tanrıverdi ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zafer Tanrıverdi ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zafer Tanrıverdi ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Zafer,  Tanrıverdi,   AdanaZafer Tanrıverdi Muayene ÜcretiZafer Tanrıverdi Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZafer Tanrıverdi Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZafer Tanrıverdi ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZafer Tanrıverdi Hakkında BilgiYorumlarZafer Tanrıverdi KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZafer Tanrıverdi HakkındaZafer Tanrıverdi Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZafer Tanrıverdi ÖzgeçmişiZafer Tanrıverdi RandevuZafer Tanrıverdi MuayenehaneZafer Tanrıverdi Muayene ÜcretiZafer Tanrıverdi ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZafer Tanrıverdi BulGetirZafer Tanrıverdi NeredeCep NoZafer Tanrıverdi UzmanıZafer Tanrıverdi Özel MuayeneZafer Tanrıverdi NumarasıZafer Tanrıverdi Nerede ÇalışıyorZafer Tanrıverdi GörevliUzmanlıkAileZafer Tanrıverdi ŞikayetZafer Tanrıverdi ÖneriZafer Tanrıverdi EleştiriHastalıklarıYorumlarZafer Tanrıverdi KimdirSekreterHemşireZafer Tanrıverdi Yeni BilgileriZafer Tanrıverdi Hakkında BilgiCerrahHekimZafer Tanrıverdi AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZafer Tanrıverdi TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZafer Tanrıverdi Doğum TarihiİrtibatZafer Tanrıverdi Tedavi OlanlarSağlıkZafer Tanrıverdi ÖzgeçmişZafer Tanrıverdi BiyografiCerrahisiZafer Tanrıverdi DoktordurZafer Tanrıverdi Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZafer Tanrıverdi TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZafer Tanrıverdi Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,341 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır