Doktor Bilgileri

Dr. Neziha Ulusoylar
Neziha Ulusoylar (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Neziha Ulusoylar (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Neziha Ulusoylar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Neziha Ulusoylar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Neziha Ulusoylar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Neziha Ulusoylar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Neziha Ulusoylar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Neziha Ulusoylar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Neziha Ulusoylar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.Neziha,  Ulusoylar,   AdanaNeziha Ulusoylar Muayene ÜcretiNeziha Ulusoylar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNeziha Ulusoylar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNeziha Ulusoylar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNeziha Ulusoylar Hakkında BilgiYorumlarNeziha Ulusoylar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNeziha Ulusoylar HakkındaNeziha Ulusoylar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNeziha Ulusoylar ÖzgeçmişiNeziha Ulusoylar RandevuNeziha Ulusoylar MuayenehaneNeziha Ulusoylar Muayene ÜcretiNeziha Ulusoylar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNeziha Ulusoylar BulGetirNeziha Ulusoylar NeredeCep NoNeziha Ulusoylar UzmanıNeziha Ulusoylar Özel MuayeneNeziha Ulusoylar NumarasıNeziha Ulusoylar Nerede ÇalışıyorNeziha Ulusoylar GörevliUzmanlıkAileNeziha Ulusoylar ŞikayetNeziha Ulusoylar ÖneriNeziha Ulusoylar EleştiriHastalıklarıYorumlarNeziha Ulusoylar KimdirSekreterHemşireNeziha Ulusoylar Yeni BilgileriNeziha Ulusoylar Hakkında BilgiCerrahHekimNeziha Ulusoylar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNeziha Ulusoylar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNeziha Ulusoylar Doğum TarihiİrtibatNeziha Ulusoylar Tedavi OlanlarSağlıkNeziha Ulusoylar ÖzgeçmişNeziha Ulusoylar BiyografiCerrahisiNeziha Ulusoylar DoktordurNeziha Ulusoylar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNeziha Ulusoylar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNeziha Ulusoylar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,571 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır