Doktor Bilgileri

Dr. Fahri KamIşlI
Fahri Kamışlı (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fahri Kamışlı (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Fahri Kamışlı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Fahri Kamışlı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fahri Kamışlı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fahri Kamışlı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fahri Kamışlı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fahri Kamışlı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fahri Kamışlı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Fahri,  Kamışlı,   AdanaFahri Kamışlı Muayene ÜcretiFahri Kamışlı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFahri Kamışlı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFahri Kamışlı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFahri Kamışlı Hakkında BilgiYorumlarFahri Kamışlı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFahri Kamışlı HakkındaFahri Kamışlı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFahri Kamışlı ÖzgeçmişiFahri Kamışlı RandevuFahri Kamışlı MuayenehaneFahri Kamışlı Muayene ÜcretiFahri Kamışlı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFahri Kamışlı BulGetirFahri Kamışlı NeredeCep NoFahri Kamışlı UzmanıFahri Kamışlı Özel MuayeneFahri Kamışlı NumarasıFahri Kamışlı Nerede ÇalışıyorFahri Kamışlı GörevliUzmanlıkAileFahri Kamışlı ŞikayetFahri Kamışlı ÖneriFahri Kamışlı EleştiriHastalıklarıYorumlarFahri Kamışlı KimdirSekreterHemşireFahri Kamışlı Yeni BilgileriFahri Kamışlı Hakkında BilgiCerrahHekimFahri Kamışlı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFahri Kamışlı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFahri Kamışlı Doğum TarihiİrtibatFahri Kamışlı Tedavi OlanlarSağlıkFahri Kamışlı ÖzgeçmişFahri Kamışlı BiyografiCerrahisiFahri Kamışlı DoktordurFahri Kamışlı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFahri Kamışlı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFahri Kamışlı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,602 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır