Doktor Bilgileri

Dr. Berrin YalInbaş Kaya
Berrin Yalınbaş Kaya (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Berrin Yalınbaş Kaya (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Berrin Yalınbaş Kaya hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Berrin Yalınbaş Kaya iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Berrin Yalınbaş Kaya ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Berrin Yalınbaş Kaya ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Berrin Yalınbaş Kaya ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Berrin Yalınbaş Kaya ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Berrin Yalınbaş Kaya ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Berrin,  Yalınbaş,  Kaya,   AdanaBerrin Yalınbaş Kaya Muayene ÜcretiBerrin Yalınbaş Kaya Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBerrin Yalınbaş Kaya Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBerrin Yalınbaş Kaya ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBerrin Yalınbaş Kaya Hakkında BilgiYorumlarBerrin Yalınbaş Kaya KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBerrin Yalınbaş Kaya HakkındaBerrin Yalınbaş Kaya Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBerrin Yalınbaş Kaya ÖzgeçmişiBerrin Yalınbaş Kaya RandevuBerrin Yalınbaş Kaya MuayenehaneBerrin Yalınbaş Kaya Muayene ÜcretiBerrin Yalınbaş Kaya ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBerrin Yalınbaş Kaya BulGetirBerrin Yalınbaş Kaya NeredeCep NoBerrin Yalınbaş Kaya UzmanıBerrin Yalınbaş Kaya Özel MuayeneBerrin Yalınbaş Kaya NumarasıBerrin Yalınbaş Kaya Nerede ÇalışıyorBerrin Yalınbaş Kaya GörevliUzmanlıkAileBerrin Yalınbaş Kaya ŞikayetBerrin Yalınbaş Kaya ÖneriBerrin Yalınbaş Kaya EleştiriHastalıklarıYorumlarBerrin Yalınbaş Kaya KimdirSekreterHemşireBerrin Yalınbaş Kaya Yeni BilgileriBerrin Yalınbaş Kaya Hakkında BilgiCerrahHekimBerrin Yalınbaş Kaya AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBerrin Yalınbaş Kaya TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBerrin Yalınbaş Kaya Doğum TarihiİrtibatBerrin Yalınbaş Kaya Tedavi OlanlarSağlıkBerrin Yalınbaş Kaya ÖzgeçmişBerrin Yalınbaş Kaya BiyografiCerrahisiBerrin Yalınbaş Kaya DoktordurBerrin Yalınbaş Kaya Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBerrin Yalınbaş Kaya TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBerrin Yalınbaş Kaya Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,022 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır