Doktor Bilgileri

Dr. Aynur Köroğlu
Aynur Köroğlu (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Aynur Köroğlu (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Aynur Köroğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Aynur Köroğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Aynur Köroğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Aynur Köroğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Aynur Köroğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Aynur Köroğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Aynur Köroğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Aynur,  Köroğlu,   AdanaAynur Köroğlu Muayene ÜcretiAynur Köroğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAynur Köroğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAynur Köroğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAynur Köroğlu Hakkında BilgiYorumlarAynur Köroğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAynur Köroğlu HakkındaAynur Köroğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAynur Köroğlu ÖzgeçmişiAynur Köroğlu RandevuAynur Köroğlu MuayenehaneAynur Köroğlu Muayene ÜcretiAynur Köroğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAynur Köroğlu BulGetirAynur Köroğlu NeredeCep NoAynur Köroğlu UzmanıAynur Köroğlu Özel MuayeneAynur Köroğlu NumarasıAynur Köroğlu Nerede ÇalışıyorAynur Köroğlu GörevliUzmanlıkAileAynur Köroğlu ŞikayetAynur Köroğlu ÖneriAynur Köroğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarAynur Köroğlu KimdirSekreterHemşireAynur Köroğlu Yeni BilgileriAynur Köroğlu Hakkında BilgiCerrahHekimAynur Köroğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAynur Köroğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAynur Köroğlu Doğum TarihiİrtibatAynur Köroğlu Tedavi OlanlarSağlıkAynur Köroğlu ÖzgeçmişAynur Köroğlu BiyografiCerrahisiAynur Köroğlu DoktordurAynur Köroğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAynur Köroğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAynur Köroğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,717 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır