Doktor Bilgileri

Dr. Arzu Aslan KIlçIk
Arzu Aslan Kılçık (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Arzu Aslan Kılçık (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Arzu Aslan Kılçık hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Arzu Aslan Kılçık iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Arzu Aslan Kılçık ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Arzu Aslan Kılçık ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Arzu Aslan Kılçık ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Arzu Aslan Kılçık ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Arzu Aslan Kılçık ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.Arzu,  Aslan,  Kılçık,   AdanaArzu Aslan Kılçık Muayene ÜcretiArzu Aslan Kılçık Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerArzu Aslan Kılçık Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriArzu Aslan Kılçık ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarArzu Aslan Kılçık Hakkında BilgiYorumlarArzu Aslan Kılçık KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiArzu Aslan Kılçık HakkındaArzu Aslan Kılçık Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıArzu Aslan Kılçık ÖzgeçmişiArzu Aslan Kılçık RandevuArzu Aslan Kılçık MuayenehaneArzu Aslan Kılçık Muayene ÜcretiArzu Aslan Kılçık ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraArzu Aslan Kılçık BulGetirArzu Aslan Kılçık NeredeCep NoArzu Aslan Kılçık UzmanıArzu Aslan Kılçık Özel MuayeneArzu Aslan Kılçık NumarasıArzu Aslan Kılçık Nerede ÇalışıyorArzu Aslan Kılçık GörevliUzmanlıkAileArzu Aslan Kılçık ŞikayetArzu Aslan Kılçık ÖneriArzu Aslan Kılçık EleştiriHastalıklarıYorumlarArzu Aslan Kılçık KimdirSekreterHemşireArzu Aslan Kılçık Yeni BilgileriArzu Aslan Kılçık Hakkında BilgiCerrahHekimArzu Aslan Kılçık AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikArzu Aslan Kılçık TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviArzu Aslan Kılçık Doğum TarihiİrtibatArzu Aslan Kılçık Tedavi OlanlarSağlıkArzu Aslan Kılçık ÖzgeçmişArzu Aslan Kılçık BiyografiCerrahisiArzu Aslan Kılçık DoktordurArzu Aslan Kılçık Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıArzu Aslan Kılçık TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirArzu Aslan Kılçık Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,771 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır