Doktor Bilgileri

Dr. Ali Hayri Tohma
Ali Hayri Tohma (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali Hayri Tohma (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ali Hayri Tohma hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ali Hayri Tohma iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali Hayri Tohma ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali Hayri Tohma ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali Hayri Tohma ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali Hayri Tohma ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali Hayri Tohma ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ali,  Hayri,  Tohma,   AdanaAli Hayri Tohma Muayene ÜcretiAli Hayri Tohma Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli Hayri Tohma Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli Hayri Tohma ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli Hayri Tohma Hakkında BilgiYorumlarAli Hayri Tohma KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli Hayri Tohma HakkındaAli Hayri Tohma Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli Hayri Tohma ÖzgeçmişiAli Hayri Tohma RandevuAli Hayri Tohma MuayenehaneAli Hayri Tohma Muayene ÜcretiAli Hayri Tohma ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli Hayri Tohma BulGetirAli Hayri Tohma NeredeCep NoAli Hayri Tohma UzmanıAli Hayri Tohma Özel MuayeneAli Hayri Tohma NumarasıAli Hayri Tohma Nerede ÇalışıyorAli Hayri Tohma GörevliUzmanlıkAileAli Hayri Tohma ŞikayetAli Hayri Tohma ÖneriAli Hayri Tohma EleştiriHastalıklarıYorumlarAli Hayri Tohma KimdirSekreterHemşireAli Hayri Tohma Yeni BilgileriAli Hayri Tohma Hakkında BilgiCerrahHekimAli Hayri Tohma AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli Hayri Tohma TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli Hayri Tohma Doğum TarihiİrtibatAli Hayri Tohma Tedavi OlanlarSağlıkAli Hayri Tohma ÖzgeçmişAli Hayri Tohma BiyografiCerrahisiAli Hayri Tohma DoktordurAli Hayri Tohma Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli Hayri Tohma TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli Hayri Tohma Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,222 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır