Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zikret Köseoğlu
ZİKRET KÖSEOĞLU (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZİKRET KÖSEOĞLU (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZİKRET KÖSEOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZİKRET KÖSEOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZİKRET KÖSEOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZİKRET KÖSEOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZİKRET KÖSEOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZİKRET KÖSEOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZİKRET KÖSEOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZİKRET,  KÖSEOĞLU,   AdanaZİKRET KÖSEOĞLU Muayene ÜcretiZİKRET KÖSEOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZİKRET KÖSEOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZİKRET KÖSEOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZİKRET KÖSEOĞLU Hakkında BilgiYorumlarZİKRET KÖSEOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZİKRET KÖSEOĞLU HakkındaZİKRET KÖSEOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZİKRET KÖSEOĞLU ÖzgeçmişiZİKRET KÖSEOĞLU RandevuZİKRET KÖSEOĞLU MuayenehaneZİKRET KÖSEOĞLU Muayene ÜcretiZİKRET KÖSEOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZİKRET KÖSEOĞLU BulGetirZİKRET KÖSEOĞLU NeredeCep NoZİKRET KÖSEOĞLU UzmanıZİKRET KÖSEOĞLU Özel MuayeneZİKRET KÖSEOĞLU NumarasıZİKRET KÖSEOĞLU Nerede ÇalışıyorZİKRET KÖSEOĞLU GörevliUzmanlıkAileZİKRET KÖSEOĞLU ŞikayetZİKRET KÖSEOĞLU ÖneriZİKRET KÖSEOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarZİKRET KÖSEOĞLU KimdirSekreterHemşireZİKRET KÖSEOĞLU Yeni BilgileriZİKRET KÖSEOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimZİKRET KÖSEOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZİKRET KÖSEOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZİKRET KÖSEOĞLU Doğum TarihiİrtibatZİKRET KÖSEOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkZİKRET KÖSEOĞLU ÖzgeçmişZİKRET KÖSEOĞLU BiyografiCerrahisiZİKRET KÖSEOĞLU DoktordurZİKRET KÖSEOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZİKRET KÖSEOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZİKRET KÖSEOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 77,739 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır