Doktor Bilgileri

Doç.Dr. İsmail Oğuz Kara
İsmail Oğuz Kara (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İsmail Oğuz Kara (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. İsmail Oğuz Kara hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. İsmail Oğuz Kara iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İsmail Oğuz Kara ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İsmail Oğuz Kara ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İsmail Oğuz Kara ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İsmail Oğuz Kara ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İsmail Oğuz Kara ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.İsmail,  Oğuz,  Kara,   Adanaİsmail Oğuz Kara Muayene Ücretiİsmail Oğuz Kara Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİsmail Oğuz Kara Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİsmail Oğuz Kara ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİsmail Oğuz Kara Hakkında BilgiYorumlarİsmail Oğuz Kara KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİsmail Oğuz Kara Hakkındaİsmail Oğuz Kara Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİsmail Oğuz Kara Özgeçmişiİsmail Oğuz Kara Randevuİsmail Oğuz Kara Muayenehaneİsmail Oğuz Kara Muayene Ücretiİsmail Oğuz Kara ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİsmail Oğuz Kara BulGetirİsmail Oğuz Kara NeredeCep Noİsmail Oğuz Kara Uzmanıİsmail Oğuz Kara Özel Muayeneİsmail Oğuz Kara Numarasıİsmail Oğuz Kara Nerede Çalışıyorİsmail Oğuz Kara GörevliUzmanlıkAileİsmail Oğuz Kara Şikayetİsmail Oğuz Kara Öneriİsmail Oğuz Kara EleştiriHastalıklarıYorumlarİsmail Oğuz Kara KimdirSekreterHemşireİsmail Oğuz Kara Yeni Bilgileriİsmail Oğuz Kara Hakkında BilgiCerrahHekimİsmail Oğuz Kara AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİsmail Oğuz Kara TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİsmail Oğuz Kara Doğum Tarihiİrtibatİsmail Oğuz Kara Tedavi OlanlarSağlıkİsmail Oğuz Kara Özgeçmişİsmail Oğuz Kara BiyografiCerrahisiİsmail Oğuz Kara Doktordurİsmail Oğuz Kara Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİsmail Oğuz Kara TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİsmail Oğuz Kara Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,976 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır