Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ayşegül Örs Zümrütdal
Ayşegül Örs Zümrütdal (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşegül Örs Zümrütdal (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Ayşegül Örs Zümrütdal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Ayşegül Örs Zümrütdal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayşegül Örs Zümrütdal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayşegül Örs Zümrütdal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayşegül Örs Zümrütdal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayşegül Örs Zümrütdal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayşegül Örs Zümrütdal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Ayşegül,  Örs,  Zümrütdal,   AdanaAyşegül Örs Zümrütdal Muayene ÜcretiAyşegül Örs Zümrütdal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşegül Örs Zümrütdal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşegül Örs Zümrütdal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşegül Örs Zümrütdal Hakkında BilgiYorumlarAyşegül Örs Zümrütdal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşegül Örs Zümrütdal HakkındaAyşegül Örs Zümrütdal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşegül Örs Zümrütdal ÖzgeçmişiAyşegül Örs Zümrütdal RandevuAyşegül Örs Zümrütdal MuayenehaneAyşegül Örs Zümrütdal Muayene ÜcretiAyşegül Örs Zümrütdal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşegül Örs Zümrütdal BulGetirAyşegül Örs Zümrütdal NeredeCep NoAyşegül Örs Zümrütdal UzmanıAyşegül Örs Zümrütdal Özel MuayeneAyşegül Örs Zümrütdal NumarasıAyşegül Örs Zümrütdal Nerede ÇalışıyorAyşegül Örs Zümrütdal GörevliUzmanlıkAileAyşegül Örs Zümrütdal ŞikayetAyşegül Örs Zümrütdal ÖneriAyşegül Örs Zümrütdal EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşegül Örs Zümrütdal KimdirSekreterHemşireAyşegül Örs Zümrütdal Yeni BilgileriAyşegül Örs Zümrütdal Hakkında BilgiCerrahHekimAyşegül Örs Zümrütdal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşegül Örs Zümrütdal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşegül Örs Zümrütdal Doğum TarihiİrtibatAyşegül Örs Zümrütdal Tedavi OlanlarSağlıkAyşegül Örs Zümrütdal ÖzgeçmişAyşegül Örs Zümrütdal BiyografiCerrahisiAyşegül Örs Zümrütdal DoktordurAyşegül Örs Zümrütdal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşegül Örs Zümrütdal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşegül Örs Zümrütdal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,162 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır