Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zeynep Karakaya
ZEYNEP KARAKAYA (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP KARAKAYA (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEYNEP KARAKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEYNEP KARAKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP KARAKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP KARAKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP KARAKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP KARAKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP KARAKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEYNEP,  KARAKAYA,   AdanaZEYNEP KARAKAYA Muayene ÜcretiZEYNEP KARAKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP KARAKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP KARAKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP KARAKAYA Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP KARAKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP KARAKAYA HakkındaZEYNEP KARAKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP KARAKAYA ÖzgeçmişiZEYNEP KARAKAYA RandevuZEYNEP KARAKAYA MuayenehaneZEYNEP KARAKAYA Muayene ÜcretiZEYNEP KARAKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP KARAKAYA BulGetirZEYNEP KARAKAYA NeredeCep NoZEYNEP KARAKAYA UzmanıZEYNEP KARAKAYA Özel MuayeneZEYNEP KARAKAYA NumarasıZEYNEP KARAKAYA Nerede ÇalışıyorZEYNEP KARAKAYA GörevliUzmanlıkAileZEYNEP KARAKAYA ŞikayetZEYNEP KARAKAYA ÖneriZEYNEP KARAKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP KARAKAYA KimdirSekreterHemşireZEYNEP KARAKAYA Yeni BilgileriZEYNEP KARAKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP KARAKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP KARAKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP KARAKAYA Doğum TarihiİrtibatZEYNEP KARAKAYA Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP KARAKAYA ÖzgeçmişZEYNEP KARAKAYA BiyografiCerrahisiZEYNEP KARAKAYA DoktordurZEYNEP KARAKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP KARAKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP KARAKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,166 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır