Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zuhal Mehtap Çubukcu
ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZUHAL,  MEHTAP,  ÇUBUKCU,   AdanaZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Muayene ÜcretiZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Hakkında BilgiYorumlarZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU HakkındaZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ÖzgeçmişiZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU RandevuZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU MuayenehaneZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Muayene ÜcretiZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU BulGetirZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU NeredeCep NoZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU UzmanıZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Özel MuayeneZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU NumarasıZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Nerede ÇalışıyorZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU GörevliUzmanlıkAileZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ŞikayetZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ÖneriZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU EleştiriHastalıklarıYorumlarZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU KimdirSekreterHemşireZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Yeni BilgileriZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Hakkında BilgiCerrahHekimZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Doğum TarihiİrtibatZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Tedavi OlanlarSağlıkZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU ÖzgeçmişZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU BiyografiCerrahisiZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU DoktordurZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZUHAL MEHTAP ÇUBUKCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,469 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır