Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yusuf Kemal Boğa
YUSUF KEMAL BOĞA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUSUF KEMAL BOĞA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YUSUF KEMAL BOĞA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YUSUF KEMAL BOĞA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUSUF KEMAL BOĞA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUSUF KEMAL BOĞA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUSUF KEMAL BOĞA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUSUF KEMAL BOĞA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUSUF KEMAL BOĞA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YUSUF,  KEMAL,  BOĞA,   AdanaYUSUF KEMAL BOĞA Muayene ÜcretiYUSUF KEMAL BOĞA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUSUF KEMAL BOĞA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUSUF KEMAL BOĞA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUSUF KEMAL BOĞA Hakkında BilgiYorumlarYUSUF KEMAL BOĞA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUSUF KEMAL BOĞA HakkındaYUSUF KEMAL BOĞA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUSUF KEMAL BOĞA ÖzgeçmişiYUSUF KEMAL BOĞA RandevuYUSUF KEMAL BOĞA MuayenehaneYUSUF KEMAL BOĞA Muayene ÜcretiYUSUF KEMAL BOĞA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUSUF KEMAL BOĞA BulGetirYUSUF KEMAL BOĞA NeredeCep NoYUSUF KEMAL BOĞA UzmanıYUSUF KEMAL BOĞA Özel MuayeneYUSUF KEMAL BOĞA NumarasıYUSUF KEMAL BOĞA Nerede ÇalışıyorYUSUF KEMAL BOĞA GörevliUzmanlıkAileYUSUF KEMAL BOĞA ŞikayetYUSUF KEMAL BOĞA ÖneriYUSUF KEMAL BOĞA EleştiriHastalıklarıYorumlarYUSUF KEMAL BOĞA KimdirSekreterHemşireYUSUF KEMAL BOĞA Yeni BilgileriYUSUF KEMAL BOĞA Hakkında BilgiCerrahHekimYUSUF KEMAL BOĞA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUSUF KEMAL BOĞA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUSUF KEMAL BOĞA Doğum TarihiİrtibatYUSUF KEMAL BOĞA Tedavi OlanlarSağlıkYUSUF KEMAL BOĞA ÖzgeçmişYUSUF KEMAL BOĞA BiyografiCerrahisiYUSUF KEMAL BOĞA DoktordurYUSUF KEMAL BOĞA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUSUF KEMAL BOĞA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUSUF KEMAL BOĞA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 86,234 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır