Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yasemin Özkale Özcan
YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YASEMİN,  ÖZKALE,  ÖZCAN,   AdanaYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Muayene ÜcretiYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN HakkındaYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ÖzgeçmişiYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN RandevuYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN MuayenehaneYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Muayene ÜcretiYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN BulGetirYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN NeredeCep NoYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN UzmanıYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Özel MuayeneYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN NumarasıYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Nerede ÇalışıyorYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN GörevliUzmanlıkAileYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ŞikayetYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ÖneriYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN KimdirSekreterHemşireYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Yeni BilgileriYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Doğum TarihiİrtibatYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN ÖzgeçmişYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN BiyografiCerrahisiYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN DoktordurYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN ÖZKALE ÖZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,023 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır