Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yakup Sabri Ariker
YAKUP SABRİ ARIKER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAKUP SABRİ ARIKER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YAKUP SABRİ ARIKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YAKUP SABRİ ARIKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAKUP SABRİ ARIKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAKUP SABRİ ARIKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAKUP SABRİ ARIKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAKUP SABRİ ARIKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAKUP SABRİ ARIKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YAKUP,  SABRİ,  ARIKER,   AdanaYAKUP SABRİ ARIKER Muayene ÜcretiYAKUP SABRİ ARIKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAKUP SABRİ ARIKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAKUP SABRİ ARIKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAKUP SABRİ ARIKER Hakkında BilgiYorumlarYAKUP SABRİ ARIKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAKUP SABRİ ARIKER HakkındaYAKUP SABRİ ARIKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAKUP SABRİ ARIKER ÖzgeçmişiYAKUP SABRİ ARIKER RandevuYAKUP SABRİ ARIKER MuayenehaneYAKUP SABRİ ARIKER Muayene ÜcretiYAKUP SABRİ ARIKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAKUP SABRİ ARIKER BulGetirYAKUP SABRİ ARIKER NeredeCep NoYAKUP SABRİ ARIKER UzmanıYAKUP SABRİ ARIKER Özel MuayeneYAKUP SABRİ ARIKER NumarasıYAKUP SABRİ ARIKER Nerede ÇalışıyorYAKUP SABRİ ARIKER GörevliUzmanlıkAileYAKUP SABRİ ARIKER ŞikayetYAKUP SABRİ ARIKER ÖneriYAKUP SABRİ ARIKER EleştiriHastalıklarıYorumlarYAKUP SABRİ ARIKER KimdirSekreterHemşireYAKUP SABRİ ARIKER Yeni BilgileriYAKUP SABRİ ARIKER Hakkında BilgiCerrahHekimYAKUP SABRİ ARIKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAKUP SABRİ ARIKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAKUP SABRİ ARIKER Doğum TarihiİrtibatYAKUP SABRİ ARIKER Tedavi OlanlarSağlıkYAKUP SABRİ ARIKER ÖzgeçmişYAKUP SABRİ ARIKER BiyografiCerrahisiYAKUP SABRİ ARIKER DoktordurYAKUP SABRİ ARIKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAKUP SABRİ ARIKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAKUP SABRİ ARIKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,293 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır