Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tuba Cemil Karsantiözü
TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TUBA,  CEMİL,  KARSANTIÖZÜ,   AdanaTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Muayene ÜcretiTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Hakkında BilgiYorumlarTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ HakkındaTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ÖzgeçmişiTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ RandevuTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ MuayenehaneTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Muayene ÜcretiTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ BulGetirTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ NeredeCep NoTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ UzmanıTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Özel MuayeneTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ NumarasıTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Nerede ÇalışıyorTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ GörevliUzmanlıkAileTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ŞikayetTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ÖneriTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ KimdirSekreterHemşireTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Yeni BilgileriTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Hakkında BilgiCerrahHekimTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Doğum TarihiİrtibatTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Tedavi OlanlarSağlıkTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ ÖzgeçmişTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ BiyografiCerrahisiTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ DoktordurTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUBA CEMİL KARSANTIÖZÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,043 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır