Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Suzan Güven Polat
SUZAN GÜVEN POLAT (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SUZAN GÜVEN POLAT (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SUZAN GÜVEN POLAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SUZAN GÜVEN POLAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SUZAN GÜVEN POLAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SUZAN GÜVEN POLAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SUZAN GÜVEN POLAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SUZAN GÜVEN POLAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SUZAN GÜVEN POLAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SUZAN,  GÜVEN,  POLAT,   AdanaSUZAN GÜVEN POLAT Muayene ÜcretiSUZAN GÜVEN POLAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSUZAN GÜVEN POLAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSUZAN GÜVEN POLAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSUZAN GÜVEN POLAT Hakkında BilgiYorumlarSUZAN GÜVEN POLAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSUZAN GÜVEN POLAT HakkındaSUZAN GÜVEN POLAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSUZAN GÜVEN POLAT ÖzgeçmişiSUZAN GÜVEN POLAT RandevuSUZAN GÜVEN POLAT MuayenehaneSUZAN GÜVEN POLAT Muayene ÜcretiSUZAN GÜVEN POLAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSUZAN GÜVEN POLAT BulGetirSUZAN GÜVEN POLAT NeredeCep NoSUZAN GÜVEN POLAT UzmanıSUZAN GÜVEN POLAT Özel MuayeneSUZAN GÜVEN POLAT NumarasıSUZAN GÜVEN POLAT Nerede ÇalışıyorSUZAN GÜVEN POLAT GörevliUzmanlıkAileSUZAN GÜVEN POLAT ŞikayetSUZAN GÜVEN POLAT ÖneriSUZAN GÜVEN POLAT EleştiriHastalıklarıYorumlarSUZAN GÜVEN POLAT KimdirSekreterHemşireSUZAN GÜVEN POLAT Yeni BilgileriSUZAN GÜVEN POLAT Hakkında BilgiCerrahHekimSUZAN GÜVEN POLAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSUZAN GÜVEN POLAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSUZAN GÜVEN POLAT Doğum TarihiİrtibatSUZAN GÜVEN POLAT Tedavi OlanlarSağlıkSUZAN GÜVEN POLAT ÖzgeçmişSUZAN GÜVEN POLAT BiyografiCerrahisiSUZAN GÜVEN POLAT DoktordurSUZAN GÜVEN POLAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSUZAN GÜVEN POLAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSUZAN GÜVEN POLAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,620 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır