Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tuba Ağaç Vural
TUBA AĞAÇ VURAL (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUBA AĞAÇ VURAL (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TUBA AĞAÇ VURAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TUBA AĞAÇ VURAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUBA AĞAÇ VURAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUBA AĞAÇ VURAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUBA AĞAÇ VURAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUBA AĞAÇ VURAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUBA AĞAÇ VURAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TUBA,  AĞAÇ,  VURAL,   AdanaTUBA AĞAÇ VURAL Muayene ÜcretiTUBA AĞAÇ VURAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUBA AĞAÇ VURAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUBA AĞAÇ VURAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUBA AĞAÇ VURAL Hakkında BilgiYorumlarTUBA AĞAÇ VURAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUBA AĞAÇ VURAL HakkındaTUBA AĞAÇ VURAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUBA AĞAÇ VURAL ÖzgeçmişiTUBA AĞAÇ VURAL RandevuTUBA AĞAÇ VURAL MuayenehaneTUBA AĞAÇ VURAL Muayene ÜcretiTUBA AĞAÇ VURAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUBA AĞAÇ VURAL BulGetirTUBA AĞAÇ VURAL NeredeCep NoTUBA AĞAÇ VURAL UzmanıTUBA AĞAÇ VURAL Özel MuayeneTUBA AĞAÇ VURAL NumarasıTUBA AĞAÇ VURAL Nerede ÇalışıyorTUBA AĞAÇ VURAL GörevliUzmanlıkAileTUBA AĞAÇ VURAL ŞikayetTUBA AĞAÇ VURAL ÖneriTUBA AĞAÇ VURAL EleştiriHastalıklarıYorumlarTUBA AĞAÇ VURAL KimdirSekreterHemşireTUBA AĞAÇ VURAL Yeni BilgileriTUBA AĞAÇ VURAL Hakkında BilgiCerrahHekimTUBA AĞAÇ VURAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUBA AĞAÇ VURAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUBA AĞAÇ VURAL Doğum TarihiİrtibatTUBA AĞAÇ VURAL Tedavi OlanlarSağlıkTUBA AĞAÇ VURAL ÖzgeçmişTUBA AĞAÇ VURAL BiyografiCerrahisiTUBA AĞAÇ VURAL DoktordurTUBA AĞAÇ VURAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUBA AĞAÇ VURAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUBA AĞAÇ VURAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,412 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır