Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selda Öztürk
SELDA ÖZTÜRK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELDA ÖZTÜRK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SELDA ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SELDA ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELDA ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELDA ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELDA ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELDA ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELDA ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SELDA,  ÖZTÜRK,   AdanaSELDA ÖZTÜRK Muayene ÜcretiSELDA ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELDA ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELDA ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELDA ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarSELDA ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELDA ÖZTÜRK HakkındaSELDA ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELDA ÖZTÜRK ÖzgeçmişiSELDA ÖZTÜRK RandevuSELDA ÖZTÜRK MuayenehaneSELDA ÖZTÜRK Muayene ÜcretiSELDA ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELDA ÖZTÜRK BulGetirSELDA ÖZTÜRK NeredeCep NoSELDA ÖZTÜRK UzmanıSELDA ÖZTÜRK Özel MuayeneSELDA ÖZTÜRK NumarasıSELDA ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorSELDA ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileSELDA ÖZTÜRK ŞikayetSELDA ÖZTÜRK ÖneriSELDA ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarSELDA ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireSELDA ÖZTÜRK Yeni BilgileriSELDA ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimSELDA ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELDA ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELDA ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatSELDA ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkSELDA ÖZTÜRK ÖzgeçmişSELDA ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiSELDA ÖZTÜRK DoktordurSELDA ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELDA ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELDA ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,264 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır