Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Savun Özel
SAVUN ÖZEL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAVUN ÖZEL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SAVUN ÖZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SAVUN ÖZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAVUN ÖZEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAVUN ÖZEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAVUN ÖZEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAVUN ÖZEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAVUN ÖZEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SAVUN,  ÖZEL,   AdanaSAVUN ÖZEL Muayene ÜcretiSAVUN ÖZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAVUN ÖZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAVUN ÖZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAVUN ÖZEL Hakkında BilgiYorumlarSAVUN ÖZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAVUN ÖZEL HakkındaSAVUN ÖZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAVUN ÖZEL ÖzgeçmişiSAVUN ÖZEL RandevuSAVUN ÖZEL MuayenehaneSAVUN ÖZEL Muayene ÜcretiSAVUN ÖZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAVUN ÖZEL BulGetirSAVUN ÖZEL NeredeCep NoSAVUN ÖZEL UzmanıSAVUN ÖZEL Özel MuayeneSAVUN ÖZEL NumarasıSAVUN ÖZEL Nerede ÇalışıyorSAVUN ÖZEL GörevliUzmanlıkAileSAVUN ÖZEL ŞikayetSAVUN ÖZEL ÖneriSAVUN ÖZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarSAVUN ÖZEL KimdirSekreterHemşireSAVUN ÖZEL Yeni BilgileriSAVUN ÖZEL Hakkında BilgiCerrahHekimSAVUN ÖZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAVUN ÖZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAVUN ÖZEL Doğum TarihiİrtibatSAVUN ÖZEL Tedavi OlanlarSağlıkSAVUN ÖZEL ÖzgeçmişSAVUN ÖZEL BiyografiCerrahisiSAVUN ÖZEL DoktordurSAVUN ÖZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAVUN ÖZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAVUN ÖZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,963 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır