Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Salih Yildiz
SALİH YILDIZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SALİH YILDIZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SALİH YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SALİH YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SALİH YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SALİH YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SALİH YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SALİH YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SALİH YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SALİH,  YILDIZ,   AdanaSALİH YILDIZ Muayene ÜcretiSALİH YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSALİH YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSALİH YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSALİH YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarSALİH YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSALİH YILDIZ HakkındaSALİH YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSALİH YILDIZ ÖzgeçmişiSALİH YILDIZ RandevuSALİH YILDIZ MuayenehaneSALİH YILDIZ Muayene ÜcretiSALİH YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSALİH YILDIZ BulGetirSALİH YILDIZ NeredeCep NoSALİH YILDIZ UzmanıSALİH YILDIZ Özel MuayeneSALİH YILDIZ NumarasıSALİH YILDIZ Nerede ÇalışıyorSALİH YILDIZ GörevliUzmanlıkAileSALİH YILDIZ ŞikayetSALİH YILDIZ ÖneriSALİH YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSALİH YILDIZ KimdirSekreterHemşireSALİH YILDIZ Yeni BilgileriSALİH YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimSALİH YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSALİH YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSALİH YILDIZ Doğum TarihiİrtibatSALİH YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkSALİH YILDIZ ÖzgeçmişSALİH YILDIZ BiyografiCerrahisiSALİH YILDIZ DoktordurSALİH YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSALİH YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSALİH YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,170 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır