Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Riza Yilmaz
RIZA YILMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RIZA YILMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. RIZA YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. RIZA YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RIZA YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RIZA YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RIZA YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RIZA YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RIZA YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RIZA,  YILMAZ,   AdanaRIZA YILMAZ Muayene ÜcretiRIZA YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRIZA YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRIZA YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRIZA YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarRIZA YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRIZA YILMAZ HakkındaRIZA YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRIZA YILMAZ ÖzgeçmişiRIZA YILMAZ RandevuRIZA YILMAZ MuayenehaneRIZA YILMAZ Muayene ÜcretiRIZA YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRIZA YILMAZ BulGetirRIZA YILMAZ NeredeCep NoRIZA YILMAZ UzmanıRIZA YILMAZ Özel MuayeneRIZA YILMAZ NumarasıRIZA YILMAZ Nerede ÇalışıyorRIZA YILMAZ GörevliUzmanlıkAileRIZA YILMAZ ŞikayetRIZA YILMAZ ÖneriRIZA YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarRIZA YILMAZ KimdirSekreterHemşireRIZA YILMAZ Yeni BilgileriRIZA YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimRIZA YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRIZA YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRIZA YILMAZ Doğum TarihiİrtibatRIZA YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkRIZA YILMAZ ÖzgeçmişRIZA YILMAZ BiyografiCerrahisiRIZA YILMAZ DoktordurRIZA YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRIZA YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRIZA YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 118,140 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır