Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Perihan Sekreter Firat
PERİHAN SEKRETER FIRAT (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor PERİHAN SEKRETER FIRAT (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. PERİHAN SEKRETER FIRAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. PERİHAN SEKRETER FIRAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor PERİHAN SEKRETER FIRAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor PERİHAN SEKRETER FIRAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor PERİHAN SEKRETER FIRAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor PERİHAN SEKRETER FIRAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor PERİHAN SEKRETER FIRAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.PERİHAN,  SEKRETER,  FIRAT,   AdanaPERİHAN SEKRETER FIRAT Muayene ÜcretiPERİHAN SEKRETER FIRAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPERİHAN SEKRETER FIRAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPERİHAN SEKRETER FIRAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPERİHAN SEKRETER FIRAT Hakkında BilgiYorumlarPERİHAN SEKRETER FIRAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPERİHAN SEKRETER FIRAT HakkındaPERİHAN SEKRETER FIRAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPERİHAN SEKRETER FIRAT ÖzgeçmişiPERİHAN SEKRETER FIRAT RandevuPERİHAN SEKRETER FIRAT MuayenehanePERİHAN SEKRETER FIRAT Muayene ÜcretiPERİHAN SEKRETER FIRAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPERİHAN SEKRETER FIRAT BulGetirPERİHAN SEKRETER FIRAT NeredeCep NoPERİHAN SEKRETER FIRAT UzmanıPERİHAN SEKRETER FIRAT Özel MuayenePERİHAN SEKRETER FIRAT NumarasıPERİHAN SEKRETER FIRAT Nerede ÇalışıyorPERİHAN SEKRETER FIRAT GörevliUzmanlıkAilePERİHAN SEKRETER FIRAT ŞikayetPERİHAN SEKRETER FIRAT ÖneriPERİHAN SEKRETER FIRAT EleştiriHastalıklarıYorumlarPERİHAN SEKRETER FIRAT KimdirSekreterHemşirePERİHAN SEKRETER FIRAT Yeni BilgileriPERİHAN SEKRETER FIRAT Hakkında BilgiCerrahHekimPERİHAN SEKRETER FIRAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPERİHAN SEKRETER FIRAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPERİHAN SEKRETER FIRAT Doğum TarihiİrtibatPERİHAN SEKRETER FIRAT Tedavi OlanlarSağlıkPERİHAN SEKRETER FIRAT ÖzgeçmişPERİHAN SEKRETER FIRAT BiyografiCerrahisiPERİHAN SEKRETER FIRAT DoktordurPERİHAN SEKRETER FIRAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPERİHAN SEKRETER FIRAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPERİHAN SEKRETER FIRAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 75,388 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır