Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özge Balli
ÖZGE BALLI (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGE BALLI (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZGE BALLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZGE BALLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGE BALLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGE BALLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGE BALLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGE BALLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGE BALLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZGE,  BALLI,   AdanaÖZGE BALLI Muayene ÜcretiÖZGE BALLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGE BALLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGE BALLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGE BALLI Hakkında BilgiYorumlarÖZGE BALLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGE BALLI HakkındaÖZGE BALLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGE BALLI ÖzgeçmişiÖZGE BALLI RandevuÖZGE BALLI MuayenehaneÖZGE BALLI Muayene ÜcretiÖZGE BALLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGE BALLI BulGetirÖZGE BALLI NeredeCep NoÖZGE BALLI UzmanıÖZGE BALLI Özel MuayeneÖZGE BALLI NumarasıÖZGE BALLI Nerede ÇalışıyorÖZGE BALLI GörevliUzmanlıkAileÖZGE BALLI ŞikayetÖZGE BALLI ÖneriÖZGE BALLI EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGE BALLI KimdirSekreterHemşireÖZGE BALLI Yeni BilgileriÖZGE BALLI Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGE BALLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGE BALLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGE BALLI Doğum TarihiİrtibatÖZGE BALLI Tedavi OlanlarSağlıkÖZGE BALLI ÖzgeçmişÖZGE BALLI BiyografiCerrahisiÖZGE BALLI DoktordurÖZGE BALLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGE BALLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGE BALLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,362 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır