Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özden Horuz Özgür
ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZDEN,  HORUZ,  ÖZGÜR,   AdanaÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Muayene ÜcretiÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Hakkında BilgiYorumlarÖZDEN HORUZ ÖZGÜR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZDEN HORUZ ÖZGÜR HakkındaÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ÖzgeçmişiÖZDEN HORUZ ÖZGÜR RandevuÖZDEN HORUZ ÖZGÜR MuayenehaneÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Muayene ÜcretiÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZDEN HORUZ ÖZGÜR BulGetirÖZDEN HORUZ ÖZGÜR NeredeCep NoÖZDEN HORUZ ÖZGÜR UzmanıÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Özel MuayeneÖZDEN HORUZ ÖZGÜR NumarasıÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Nerede ÇalışıyorÖZDEN HORUZ ÖZGÜR GörevliUzmanlıkAileÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ŞikayetÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ÖneriÖZDEN HORUZ ÖZGÜR EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZDEN HORUZ ÖZGÜR KimdirSekreterHemşireÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Yeni BilgileriÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Hakkında BilgiCerrahHekimÖZDEN HORUZ ÖZGÜR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZDEN HORUZ ÖZGÜR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Doğum TarihiİrtibatÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Tedavi OlanlarSağlıkÖZDEN HORUZ ÖZGÜR ÖzgeçmişÖZDEN HORUZ ÖZGÜR BiyografiCerrahisiÖZDEN HORUZ ÖZGÜR DoktordurÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZDEN HORUZ ÖZGÜR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZDEN HORUZ ÖZGÜR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,703 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır