Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ömer Alper Sözüdüz
ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖMER,  ALPER,  SÖZÜDÜZ,   AdanaÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Muayene ÜcretiÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Hakkında BilgiYorumlarÖMER ALPER SÖZÜDÜZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖMER ALPER SÖZÜDÜZ HakkındaÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ÖzgeçmişiÖMER ALPER SÖZÜDÜZ RandevuÖMER ALPER SÖZÜDÜZ MuayenehaneÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Muayene ÜcretiÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖMER ALPER SÖZÜDÜZ BulGetirÖMER ALPER SÖZÜDÜZ NeredeCep NoÖMER ALPER SÖZÜDÜZ UzmanıÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Özel MuayeneÖMER ALPER SÖZÜDÜZ NumarasıÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Nerede ÇalışıyorÖMER ALPER SÖZÜDÜZ GörevliUzmanlıkAileÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ŞikayetÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ÖneriÖMER ALPER SÖZÜDÜZ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖMER ALPER SÖZÜDÜZ KimdirSekreterHemşireÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Yeni BilgileriÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Hakkında BilgiCerrahHekimÖMER ALPER SÖZÜDÜZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖMER ALPER SÖZÜDÜZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Doğum TarihiİrtibatÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Tedavi OlanlarSağlıkÖMER ALPER SÖZÜDÜZ ÖzgeçmişÖMER ALPER SÖZÜDÜZ BiyografiCerrahisiÖMER ALPER SÖZÜDÜZ DoktordurÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖMER ALPER SÖZÜDÜZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖMER ALPER SÖZÜDÜZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,738 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır