Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ökkeş Yilmaz
ÖKKEŞ YILMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖKKEŞ YILMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖKKEŞ YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖKKEŞ YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖKKEŞ YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖKKEŞ YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖKKEŞ YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖKKEŞ YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖKKEŞ YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖKKEŞ,  YILMAZ,   AdanaÖKKEŞ YILMAZ Muayene ÜcretiÖKKEŞ YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖKKEŞ YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖKKEŞ YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖKKEŞ YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarÖKKEŞ YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖKKEŞ YILMAZ HakkındaÖKKEŞ YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖKKEŞ YILMAZ ÖzgeçmişiÖKKEŞ YILMAZ RandevuÖKKEŞ YILMAZ MuayenehaneÖKKEŞ YILMAZ Muayene ÜcretiÖKKEŞ YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖKKEŞ YILMAZ BulGetirÖKKEŞ YILMAZ NeredeCep NoÖKKEŞ YILMAZ UzmanıÖKKEŞ YILMAZ Özel MuayeneÖKKEŞ YILMAZ NumarasıÖKKEŞ YILMAZ Nerede ÇalışıyorÖKKEŞ YILMAZ GörevliUzmanlıkAileÖKKEŞ YILMAZ ŞikayetÖKKEŞ YILMAZ ÖneriÖKKEŞ YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖKKEŞ YILMAZ KimdirSekreterHemşireÖKKEŞ YILMAZ Yeni BilgileriÖKKEŞ YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimÖKKEŞ YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖKKEŞ YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖKKEŞ YILMAZ Doğum TarihiİrtibatÖKKEŞ YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkÖKKEŞ YILMAZ ÖzgeçmişÖKKEŞ YILMAZ BiyografiCerrahisiÖKKEŞ YILMAZ DoktordurÖKKEŞ YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖKKEŞ YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖKKEŞ YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,914 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır