Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Oğuz Naim Karabulut
OĞUZ NAİM KARABULUT (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OĞUZ NAİM KARABULUT (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. OĞUZ NAİM KARABULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. OĞUZ NAİM KARABULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OĞUZ NAİM KARABULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OĞUZ NAİM KARABULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OĞUZ NAİM KARABULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OĞUZ NAİM KARABULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OĞUZ NAİM KARABULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.OĞUZ,  NAİM,  KARABULUT,   AdanaOĞUZ NAİM KARABULUT Muayene ÜcretiOĞUZ NAİM KARABULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOĞUZ NAİM KARABULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOĞUZ NAİM KARABULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOĞUZ NAİM KARABULUT Hakkında BilgiYorumlarOĞUZ NAİM KARABULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOĞUZ NAİM KARABULUT HakkındaOĞUZ NAİM KARABULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOĞUZ NAİM KARABULUT ÖzgeçmişiOĞUZ NAİM KARABULUT RandevuOĞUZ NAİM KARABULUT MuayenehaneOĞUZ NAİM KARABULUT Muayene ÜcretiOĞUZ NAİM KARABULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOĞUZ NAİM KARABULUT BulGetirOĞUZ NAİM KARABULUT NeredeCep NoOĞUZ NAİM KARABULUT UzmanıOĞUZ NAİM KARABULUT Özel MuayeneOĞUZ NAİM KARABULUT NumarasıOĞUZ NAİM KARABULUT Nerede ÇalışıyorOĞUZ NAİM KARABULUT GörevliUzmanlıkAileOĞUZ NAİM KARABULUT ŞikayetOĞUZ NAİM KARABULUT ÖneriOĞUZ NAİM KARABULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarOĞUZ NAİM KARABULUT KimdirSekreterHemşireOĞUZ NAİM KARABULUT Yeni BilgileriOĞUZ NAİM KARABULUT Hakkında BilgiCerrahHekimOĞUZ NAİM KARABULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOĞUZ NAİM KARABULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOĞUZ NAİM KARABULUT Doğum TarihiİrtibatOĞUZ NAİM KARABULUT Tedavi OlanlarSağlıkOĞUZ NAİM KARABULUT ÖzgeçmişOĞUZ NAİM KARABULUT BiyografiCerrahisiOĞUZ NAİM KARABULUT DoktordurOĞUZ NAİM KARABULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOĞUZ NAİM KARABULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOĞUZ NAİM KARABULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,509 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır