Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nurşah Özdemir
NURŞAH ÖZDEMIR (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURŞAH ÖZDEMIR (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NURŞAH ÖZDEMIR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NURŞAH ÖZDEMIR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURŞAH ÖZDEMIR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURŞAH ÖZDEMIR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURŞAH ÖZDEMIR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURŞAH ÖZDEMIR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURŞAH ÖZDEMIR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NURŞAH,  ÖZDEMIR,   AdanaNURŞAH ÖZDEMIR Muayene ÜcretiNURŞAH ÖZDEMIR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURŞAH ÖZDEMIR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURŞAH ÖZDEMIR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURŞAH ÖZDEMIR Hakkında BilgiYorumlarNURŞAH ÖZDEMIR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURŞAH ÖZDEMIR HakkındaNURŞAH ÖZDEMIR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURŞAH ÖZDEMIR ÖzgeçmişiNURŞAH ÖZDEMIR RandevuNURŞAH ÖZDEMIR MuayenehaneNURŞAH ÖZDEMIR Muayene ÜcretiNURŞAH ÖZDEMIR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURŞAH ÖZDEMIR BulGetirNURŞAH ÖZDEMIR NeredeCep NoNURŞAH ÖZDEMIR UzmanıNURŞAH ÖZDEMIR Özel MuayeneNURŞAH ÖZDEMIR NumarasıNURŞAH ÖZDEMIR Nerede ÇalışıyorNURŞAH ÖZDEMIR GörevliUzmanlıkAileNURŞAH ÖZDEMIR ŞikayetNURŞAH ÖZDEMIR ÖneriNURŞAH ÖZDEMIR EleştiriHastalıklarıYorumlarNURŞAH ÖZDEMIR KimdirSekreterHemşireNURŞAH ÖZDEMIR Yeni BilgileriNURŞAH ÖZDEMIR Hakkında BilgiCerrahHekimNURŞAH ÖZDEMIR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURŞAH ÖZDEMIR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURŞAH ÖZDEMIR Doğum TarihiİrtibatNURŞAH ÖZDEMIR Tedavi OlanlarSağlıkNURŞAH ÖZDEMIR ÖzgeçmişNURŞAH ÖZDEMIR BiyografiCerrahisiNURŞAH ÖZDEMIR DoktordurNURŞAH ÖZDEMIR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURŞAH ÖZDEMIR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURŞAH ÖZDEMIR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,312 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır