Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nurdan Oğulata Güner
NURDAN OĞULATA GÜNER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURDAN OĞULATA GÜNER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NURDAN OĞULATA GÜNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NURDAN OĞULATA GÜNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURDAN OĞULATA GÜNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURDAN OĞULATA GÜNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURDAN OĞULATA GÜNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURDAN OĞULATA GÜNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURDAN OĞULATA GÜNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NURDAN,  OĞULATA,  GÜNER,   AdanaNURDAN OĞULATA GÜNER Muayene ÜcretiNURDAN OĞULATA GÜNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURDAN OĞULATA GÜNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURDAN OĞULATA GÜNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURDAN OĞULATA GÜNER Hakkında BilgiYorumlarNURDAN OĞULATA GÜNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURDAN OĞULATA GÜNER HakkındaNURDAN OĞULATA GÜNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURDAN OĞULATA GÜNER ÖzgeçmişiNURDAN OĞULATA GÜNER RandevuNURDAN OĞULATA GÜNER MuayenehaneNURDAN OĞULATA GÜNER Muayene ÜcretiNURDAN OĞULATA GÜNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURDAN OĞULATA GÜNER BulGetirNURDAN OĞULATA GÜNER NeredeCep NoNURDAN OĞULATA GÜNER UzmanıNURDAN OĞULATA GÜNER Özel MuayeneNURDAN OĞULATA GÜNER NumarasıNURDAN OĞULATA GÜNER Nerede ÇalışıyorNURDAN OĞULATA GÜNER GörevliUzmanlıkAileNURDAN OĞULATA GÜNER ŞikayetNURDAN OĞULATA GÜNER ÖneriNURDAN OĞULATA GÜNER EleştiriHastalıklarıYorumlarNURDAN OĞULATA GÜNER KimdirSekreterHemşireNURDAN OĞULATA GÜNER Yeni BilgileriNURDAN OĞULATA GÜNER Hakkında BilgiCerrahHekimNURDAN OĞULATA GÜNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURDAN OĞULATA GÜNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURDAN OĞULATA GÜNER Doğum TarihiİrtibatNURDAN OĞULATA GÜNER Tedavi OlanlarSağlıkNURDAN OĞULATA GÜNER ÖzgeçmişNURDAN OĞULATA GÜNER BiyografiCerrahisiNURDAN OĞULATA GÜNER DoktordurNURDAN OĞULATA GÜNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURDAN OĞULATA GÜNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURDAN OĞULATA GÜNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,749 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır