Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nesrin Göktaş Sönmez
NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NESRİN,  GÖKTAŞ,  SÖNMEZ,   AdanaNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Muayene ÜcretiNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Hakkında BilgiYorumlarNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ HakkındaNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ÖzgeçmişiNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ RandevuNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ MuayenehaneNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Muayene ÜcretiNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ BulGetirNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ NeredeCep NoNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ UzmanıNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Özel MuayeneNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ NumarasıNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Nerede ÇalışıyorNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ GörevliUzmanlıkAileNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ŞikayetNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ÖneriNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ KimdirSekreterHemşireNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Yeni BilgileriNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Doğum TarihiİrtibatNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Tedavi OlanlarSağlıkNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ ÖzgeçmişNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ BiyografiCerrahisiNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ DoktordurNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNESRİN GÖKTAŞ SÖNMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 120,665 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır