Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Muhammed Han Saltanlar
MUHAMMED HAN SALTANLAR (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUHAMMED HAN SALTANLAR (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUHAMMED HAN SALTANLAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUHAMMED HAN SALTANLAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUHAMMED HAN SALTANLAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUHAMMED HAN SALTANLAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUHAMMED HAN SALTANLAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUHAMMED HAN SALTANLAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUHAMMED HAN SALTANLAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUHAMMED,  HAN,  SALTANLAR,   AdanaMUHAMMED HAN SALTANLAR Muayene ÜcretiMUHAMMED HAN SALTANLAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUHAMMED HAN SALTANLAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUHAMMED HAN SALTANLAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUHAMMED HAN SALTANLAR Hakkında BilgiYorumlarMUHAMMED HAN SALTANLAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUHAMMED HAN SALTANLAR HakkındaMUHAMMED HAN SALTANLAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUHAMMED HAN SALTANLAR ÖzgeçmişiMUHAMMED HAN SALTANLAR RandevuMUHAMMED HAN SALTANLAR MuayenehaneMUHAMMED HAN SALTANLAR Muayene ÜcretiMUHAMMED HAN SALTANLAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUHAMMED HAN SALTANLAR BulGetirMUHAMMED HAN SALTANLAR NeredeCep NoMUHAMMED HAN SALTANLAR UzmanıMUHAMMED HAN SALTANLAR Özel MuayeneMUHAMMED HAN SALTANLAR NumarasıMUHAMMED HAN SALTANLAR Nerede ÇalışıyorMUHAMMED HAN SALTANLAR GörevliUzmanlıkAileMUHAMMED HAN SALTANLAR ŞikayetMUHAMMED HAN SALTANLAR ÖneriMUHAMMED HAN SALTANLAR EleştiriHastalıklarıYorumlarMUHAMMED HAN SALTANLAR KimdirSekreterHemşireMUHAMMED HAN SALTANLAR Yeni BilgileriMUHAMMED HAN SALTANLAR Hakkında BilgiCerrahHekimMUHAMMED HAN SALTANLAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUHAMMED HAN SALTANLAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUHAMMED HAN SALTANLAR Doğum TarihiİrtibatMUHAMMED HAN SALTANLAR Tedavi OlanlarSağlıkMUHAMMED HAN SALTANLAR ÖzgeçmişMUHAMMED HAN SALTANLAR BiyografiCerrahisiMUHAMMED HAN SALTANLAR DoktordurMUHAMMED HAN SALTANLAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUHAMMED HAN SALTANLAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUHAMMED HAN SALTANLAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,038 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır