Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Naime Gökay
NAİME GÖKAY (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NAİME GÖKAY (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NAİME GÖKAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NAİME GÖKAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NAİME GÖKAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NAİME GÖKAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NAİME GÖKAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NAİME GÖKAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NAİME GÖKAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NAİME,  GÖKAY,   AdanaNAİME GÖKAY Muayene ÜcretiNAİME GÖKAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNAİME GÖKAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNAİME GÖKAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNAİME GÖKAY Hakkında BilgiYorumlarNAİME GÖKAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNAİME GÖKAY HakkındaNAİME GÖKAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNAİME GÖKAY ÖzgeçmişiNAİME GÖKAY RandevuNAİME GÖKAY MuayenehaneNAİME GÖKAY Muayene ÜcretiNAİME GÖKAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNAİME GÖKAY BulGetirNAİME GÖKAY NeredeCep NoNAİME GÖKAY UzmanıNAİME GÖKAY Özel MuayeneNAİME GÖKAY NumarasıNAİME GÖKAY Nerede ÇalışıyorNAİME GÖKAY GörevliUzmanlıkAileNAİME GÖKAY ŞikayetNAİME GÖKAY ÖneriNAİME GÖKAY EleştiriHastalıklarıYorumlarNAİME GÖKAY KimdirSekreterHemşireNAİME GÖKAY Yeni BilgileriNAİME GÖKAY Hakkında BilgiCerrahHekimNAİME GÖKAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNAİME GÖKAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNAİME GÖKAY Doğum TarihiİrtibatNAİME GÖKAY Tedavi OlanlarSağlıkNAİME GÖKAY ÖzgeçmişNAİME GÖKAY BiyografiCerrahisiNAİME GÖKAY DoktordurNAİME GÖKAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNAİME GÖKAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNAİME GÖKAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,930 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır