Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Müjgan Tanir Uzer
MÜJGAN TANIR UZER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MÜJGAN TANIR UZER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MÜJGAN TANIR UZER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MÜJGAN TANIR UZER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MÜJGAN TANIR UZER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MÜJGAN TANIR UZER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MÜJGAN TANIR UZER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MÜJGAN TANIR UZER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MÜJGAN TANIR UZER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MÜJGAN,  TANIR,  UZER,   AdanaMÜJGAN TANIR UZER Muayene ÜcretiMÜJGAN TANIR UZER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMÜJGAN TANIR UZER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMÜJGAN TANIR UZER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMÜJGAN TANIR UZER Hakkında BilgiYorumlarMÜJGAN TANIR UZER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMÜJGAN TANIR UZER HakkındaMÜJGAN TANIR UZER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMÜJGAN TANIR UZER ÖzgeçmişiMÜJGAN TANIR UZER RandevuMÜJGAN TANIR UZER MuayenehaneMÜJGAN TANIR UZER Muayene ÜcretiMÜJGAN TANIR UZER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMÜJGAN TANIR UZER BulGetirMÜJGAN TANIR UZER NeredeCep NoMÜJGAN TANIR UZER UzmanıMÜJGAN TANIR UZER Özel MuayeneMÜJGAN TANIR UZER NumarasıMÜJGAN TANIR UZER Nerede ÇalışıyorMÜJGAN TANIR UZER GörevliUzmanlıkAileMÜJGAN TANIR UZER ŞikayetMÜJGAN TANIR UZER ÖneriMÜJGAN TANIR UZER EleştiriHastalıklarıYorumlarMÜJGAN TANIR UZER KimdirSekreterHemşireMÜJGAN TANIR UZER Yeni BilgileriMÜJGAN TANIR UZER Hakkında BilgiCerrahHekimMÜJGAN TANIR UZER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMÜJGAN TANIR UZER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMÜJGAN TANIR UZER Doğum TarihiİrtibatMÜJGAN TANIR UZER Tedavi OlanlarSağlıkMÜJGAN TANIR UZER ÖzgeçmişMÜJGAN TANIR UZER BiyografiCerrahisiMÜJGAN TANIR UZER DoktordurMÜJGAN TANIR UZER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMÜJGAN TANIR UZER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMÜJGAN TANIR UZER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,322 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır