Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Akçali
MUSTAFA AKÇALI (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA AKÇALI (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA AKÇALI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA AKÇALI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA AKÇALI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA AKÇALI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA AKÇALI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA AKÇALI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA AKÇALI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  AKÇALI,   AdanaMUSTAFA AKÇALI Muayene ÜcretiMUSTAFA AKÇALI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA AKÇALI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA AKÇALI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA AKÇALI Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA AKÇALI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA AKÇALI HakkındaMUSTAFA AKÇALI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA AKÇALI ÖzgeçmişiMUSTAFA AKÇALI RandevuMUSTAFA AKÇALI MuayenehaneMUSTAFA AKÇALI Muayene ÜcretiMUSTAFA AKÇALI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA AKÇALI BulGetirMUSTAFA AKÇALI NeredeCep NoMUSTAFA AKÇALI UzmanıMUSTAFA AKÇALI Özel MuayeneMUSTAFA AKÇALI NumarasıMUSTAFA AKÇALI Nerede ÇalışıyorMUSTAFA AKÇALI GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA AKÇALI ŞikayetMUSTAFA AKÇALI ÖneriMUSTAFA AKÇALI EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA AKÇALI KimdirSekreterHemşireMUSTAFA AKÇALI Yeni BilgileriMUSTAFA AKÇALI Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA AKÇALI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA AKÇALI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA AKÇALI Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA AKÇALI Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA AKÇALI ÖzgeçmişMUSTAFA AKÇALI BiyografiCerrahisiMUSTAFA AKÇALI DoktordurMUSTAFA AKÇALI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA AKÇALI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA AKÇALI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,256 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır