Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Murat Ekinci
MURAT EKİNCİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT EKİNCİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MURAT EKİNCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MURAT EKİNCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT EKİNCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT EKİNCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT EKİNCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT EKİNCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT EKİNCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MURAT,  EKİNCİ,   AdanaMURAT EKİNCİ Muayene ÜcretiMURAT EKİNCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT EKİNCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT EKİNCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT EKİNCİ Hakkında BilgiYorumlarMURAT EKİNCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT EKİNCİ HakkındaMURAT EKİNCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT EKİNCİ ÖzgeçmişiMURAT EKİNCİ RandevuMURAT EKİNCİ MuayenehaneMURAT EKİNCİ Muayene ÜcretiMURAT EKİNCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT EKİNCİ BulGetirMURAT EKİNCİ NeredeCep NoMURAT EKİNCİ UzmanıMURAT EKİNCİ Özel MuayeneMURAT EKİNCİ NumarasıMURAT EKİNCİ Nerede ÇalışıyorMURAT EKİNCİ GörevliUzmanlıkAileMURAT EKİNCİ ŞikayetMURAT EKİNCİ ÖneriMURAT EKİNCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT EKİNCİ KimdirSekreterHemşireMURAT EKİNCİ Yeni BilgileriMURAT EKİNCİ Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT EKİNCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT EKİNCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT EKİNCİ Doğum TarihiİrtibatMURAT EKİNCİ Tedavi OlanlarSağlıkMURAT EKİNCİ ÖzgeçmişMURAT EKİNCİ BiyografiCerrahisiMURAT EKİNCİ DoktordurMURAT EKİNCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT EKİNCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT EKİNCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,966 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır