Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Emin Öztürk
MEHMET EMİN ÖZTÜRK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET EMİN ÖZTÜRK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET EMİN ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET EMİN ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET EMİN ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET EMİN ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET EMİN ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET EMİN ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET EMİN ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  EMİN,  ÖZTÜRK,   AdanaMEHMET EMİN ÖZTÜRK Muayene ÜcretiMEHMET EMİN ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET EMİN ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET EMİN ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET EMİN ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET EMİN ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET EMİN ÖZTÜRK HakkındaMEHMET EMİN ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET EMİN ÖZTÜRK ÖzgeçmişiMEHMET EMİN ÖZTÜRK RandevuMEHMET EMİN ÖZTÜRK MuayenehaneMEHMET EMİN ÖZTÜRK Muayene ÜcretiMEHMET EMİN ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET EMİN ÖZTÜRK BulGetirMEHMET EMİN ÖZTÜRK NeredeCep NoMEHMET EMİN ÖZTÜRK UzmanıMEHMET EMİN ÖZTÜRK Özel MuayeneMEHMET EMİN ÖZTÜRK NumarasıMEHMET EMİN ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorMEHMET EMİN ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileMEHMET EMİN ÖZTÜRK ŞikayetMEHMET EMİN ÖZTÜRK ÖneriMEHMET EMİN ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET EMİN ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireMEHMET EMİN ÖZTÜRK Yeni BilgileriMEHMET EMİN ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET EMİN ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET EMİN ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET EMİN ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatMEHMET EMİN ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET EMİN ÖZTÜRK ÖzgeçmişMEHMET EMİN ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiMEHMET EMİN ÖZTÜRK DoktordurMEHMET EMİN ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET EMİN ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET EMİN ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 75,925 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır