Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlker Öztürk
İLKER ÖZTÜRK (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER ÖZTÜRK (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLKER ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLKER ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLKER,  ÖZTÜRK,   AdanaİLKER ÖZTÜRK Muayene ÜcretiİLKER ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarİLKER ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER ÖZTÜRK HakkındaİLKER ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER ÖZTÜRK ÖzgeçmişiİLKER ÖZTÜRK RandevuİLKER ÖZTÜRK MuayenehaneİLKER ÖZTÜRK Muayene ÜcretiİLKER ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER ÖZTÜRK BulGetirİLKER ÖZTÜRK NeredeCep NoİLKER ÖZTÜRK UzmanıİLKER ÖZTÜRK Özel MuayeneİLKER ÖZTÜRK NumarasıİLKER ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorİLKER ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileİLKER ÖZTÜRK ŞikayetİLKER ÖZTÜRK ÖneriİLKER ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireİLKER ÖZTÜRK Yeni BilgileriİLKER ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatİLKER ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkİLKER ÖZTÜRK ÖzgeçmişİLKER ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiİLKER ÖZTÜRK DoktordurİLKER ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,406 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır