Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İmadettin Gökten
İMADETTİN GÖKTEN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İMADETTİN GÖKTEN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İMADETTİN GÖKTEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İMADETTİN GÖKTEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İMADETTİN GÖKTEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İMADETTİN GÖKTEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İMADETTİN GÖKTEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İMADETTİN GÖKTEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İMADETTİN GÖKTEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İMADETTİN,  GÖKTEN,   AdanaİMADETTİN GÖKTEN Muayene ÜcretiİMADETTİN GÖKTEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİMADETTİN GÖKTEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİMADETTİN GÖKTEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİMADETTİN GÖKTEN Hakkında BilgiYorumlarİMADETTİN GÖKTEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİMADETTİN GÖKTEN HakkındaİMADETTİN GÖKTEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİMADETTİN GÖKTEN ÖzgeçmişiİMADETTİN GÖKTEN RandevuİMADETTİN GÖKTEN MuayenehaneİMADETTİN GÖKTEN Muayene ÜcretiİMADETTİN GÖKTEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİMADETTİN GÖKTEN BulGetirİMADETTİN GÖKTEN NeredeCep NoİMADETTİN GÖKTEN UzmanıİMADETTİN GÖKTEN Özel MuayeneİMADETTİN GÖKTEN NumarasıİMADETTİN GÖKTEN Nerede ÇalışıyorİMADETTİN GÖKTEN GörevliUzmanlıkAileİMADETTİN GÖKTEN ŞikayetİMADETTİN GÖKTEN ÖneriİMADETTİN GÖKTEN EleştiriHastalıklarıYorumlarİMADETTİN GÖKTEN KimdirSekreterHemşireİMADETTİN GÖKTEN Yeni BilgileriİMADETTİN GÖKTEN Hakkında BilgiCerrahHekimİMADETTİN GÖKTEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİMADETTİN GÖKTEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİMADETTİN GÖKTEN Doğum TarihiİrtibatİMADETTİN GÖKTEN Tedavi OlanlarSağlıkİMADETTİN GÖKTEN ÖzgeçmişİMADETTİN GÖKTEN BiyografiCerrahisiİMADETTİN GÖKTEN DoktordurİMADETTİN GÖKTEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİMADETTİN GÖKTEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİMADETTİN GÖKTEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,046 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır