Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlkay Taşkin Çoban
İLKAY TAŞKIN ÇOBAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKAY TAŞKIN ÇOBAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLKAY TAŞKIN ÇOBAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLKAY TAŞKIN ÇOBAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKAY TAŞKIN ÇOBAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKAY TAŞKIN ÇOBAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKAY TAŞKIN ÇOBAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKAY TAŞKIN ÇOBAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKAY TAŞKIN ÇOBAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLKAY,  TAŞKIN,  ÇOBAN,   AdanaİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Muayene ÜcretiİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKAY TAŞKIN ÇOBAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Hakkında BilgiYorumlarİLKAY TAŞKIN ÇOBAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKAY TAŞKIN ÇOBAN HakkındaİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKAY TAŞKIN ÇOBAN ÖzgeçmişiİLKAY TAŞKIN ÇOBAN RandevuİLKAY TAŞKIN ÇOBAN MuayenehaneİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Muayene ÜcretiİLKAY TAŞKIN ÇOBAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKAY TAŞKIN ÇOBAN BulGetirİLKAY TAŞKIN ÇOBAN NeredeCep NoİLKAY TAŞKIN ÇOBAN UzmanıİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Özel MuayeneİLKAY TAŞKIN ÇOBAN NumarasıİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Nerede ÇalışıyorİLKAY TAŞKIN ÇOBAN GörevliUzmanlıkAileİLKAY TAŞKIN ÇOBAN ŞikayetİLKAY TAŞKIN ÇOBAN ÖneriİLKAY TAŞKIN ÇOBAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKAY TAŞKIN ÇOBAN KimdirSekreterHemşireİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Yeni BilgileriİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Hakkında BilgiCerrahHekimİLKAY TAŞKIN ÇOBAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKAY TAŞKIN ÇOBAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Doğum TarihiİrtibatİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Tedavi OlanlarSağlıkİLKAY TAŞKIN ÇOBAN ÖzgeçmişİLKAY TAŞKIN ÇOBAN BiyografiCerrahisiİLKAY TAŞKIN ÇOBAN DoktordurİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKAY TAŞKIN ÇOBAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKAY TAŞKIN ÇOBAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,363 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır